ZEHİRLİSUFORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ZEHİRLİSUFORUM

bilgisayar,program,donanım,güvenlik,internet....

PortalAnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Counter Strike

YazarMesaj
blackfear
Admin
Admin
blackfear

Counter Strike Empty
MesajKonu: Counter Strike   Counter Strike Icon_minitimeÇarş. Şub. 13, 2008 11:53 pm

Aşağıdaki kodları sadece Counter-Strike ı server olarak başlattığınızda veya server makinasında yazarsanız çalışır. Hileleri kullanabilmek için önce konsolda sv_cheats 1 yazıp hile modunu aktif hale getirin. Daha sonra yine konsolda aşağıdaki kodları kullanın:

Kod-- Sonuç

changelevel (levelismi) --(levelismi) isimli levela gider
impulse101-- 16,000 $
givespaceweapon_awp --Arctic Sniper Rifle
sv_gravity (-999 to 999999) --Yerçekimi ayarı
sv_aim Auto-Aim --Sadece Sniper Rifle ile otomatik nişan alma
give weapon_(silahadı)-- (silahadı) isimli silahı alın
gl_zmax 0-- Duvarların içinden görün ve ateş edin
gl_zmax 3600 --Duvarları normal hale getirir
cl_forwardspeed 999-- İleriye hareket hızına 999 ekler
cl_backspeed 999-- Geriye hareket hızına 999 ekler
cl_sidespeed 999 --Yan adım hızına 999 ekler

BUNLARI OYUNA GİRER GİRMEZ KONSOLA YAZARSANIZ HER OYUN BAŞLAGICINDA EMİN OLUN BAŞARINIZ DAHA ÇOK ARTACAKTIR. ÜSTELİK BU KOMUTLARI GİRERKEN sv_cheats 1 GİBİ DEĞİŞİK ENTEGRELERE İHTİYAÇ DUYMAZSINIZ.

cl_bob 0 (sıfır):şifreyi yazmadan ileryerek silahınıza bakın.Silahın ellerle birlikte ilerledikçe ileri geri gelip gittiğini görüceksiniz.Bunu yazınca bu yok olur.Ne işe yaradığını sorarsanız ilerlerken ateş edilince kurşunlar çoğu silah dahilinde tek noktaya gider.(en çok mp5 de işe yarar.)

cl_bobcycle 0(sıfır):Silah Görüntüsünü uzaklaştırır.Daha rahat nişan alma olanağı sağlar.

cl_bobup 0 (sıfır):ne olduğu bilinmiyor ama bir işe yaradığı kesin...

adjust_crosshair : Silahın namlusunun ucundaki yeşil şeyin (crosshair deniyo) rengini değiştirir.Karanlık haritalarda sarı aydınlık haritalarda kırmızı tercihimizdir.(Bu aradan bu komutu yazıp enter ladıkça ayrı renk gelecektir.)

Favori olarak ekle (4) | Bu yazıyı web sayfanızda alıntılayın | Görüntüleme sayısı: 15306

Yorumlar (9)
1. 14-06-2007 12:42
Görünmezlik şifresi
görünmezlik şifresini unutmuşsun ama yinede güzel ben söyleyeyim waypoint ON noclip
NOT: sadece sempatik internet cafe counterinde çalışır.Yazan mhmt (Kayıtlı)2. 07-07-2007 09:52
saol
çoğunu biliyodum ama neyse
saol
Yazan uguryilmazturk (Kayıtlı)3. 06-10-2007 23:51
harry potter
bende counter var half lifetan giriyorum nedenki konsol inmiyo vea nasıl konsol inebilir ilgilenenlerin dikkatine!!!!!!! Yazan komando4590 (Kayıtlı)4. 12-10-2007 21:38
LifeStone
beyler bu (gl_zmax 0)sifre sizde calısıyormu benim sürüm 1.3 de ondan dolayı calısmıyor olabilirmi.Yazan LifeStone (Kayıtlı)5. 25-11-2007 00:27
bilmem
counter de nasıl bombayı etkisiz hale getiriyoruzYazan carlos (Kayıtlı)6. 30-01-2008 13:10
oyun
arkadaşlar bende counter strıke 1.1 ve 1.5 var ama gl_zmax 0 bende çalışmıyo bir arkadışımız bomba imha etme kantırterörist bombanın yanına gider ve E tuşuna basar bu sayede imha edilmeye başlar daha hızlı imha etmek için imha kiti almalısınızYazan atahan (Kayıtlı)7. 31-01-2008 15:49
oyun
harika bir site sizi tebrik ederinmYazan mardin (Kayıtlı)8. 03-02-2008 22:25
şöle
bombayı etkisiz hale getirmek için e tuşuna basılı tutacaksın ordaki yer dolana kadar basılı tutacaksın ve o şey durunca e den elini çek imha olur ve etkisiz hale gelirYazan gaffurmert (Kayıtlı)9. 04-02-2008 13:27
offf
arkadaşlar gl_zmax 0-- şifresini yazıyorum işlemiyorYazan gaffurmert (Kayıtlı)

Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir.
Lütfen sisteme giriş yapın veya kayıt olun.